EUH-E Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Rozkład zajęć. Semestr zimowy 2017/2018

Zajęcia na kierunku "Pielęgniarstwo" Studia I stopnia. Grupa G1d. Semestr zimowy 2017/2018

wydruk: 22 listopad 2017, środa (https://swod.dyndns.org)
dzieńgodzinyil c1 c2 c3 c4 c5 c6 c7 c8 c9 c10 c11
30 wrzesień
2017 sobota
08:00
–08:45
1 Szkolenie BHP - ochrona danych wykład, mgr Krzysztof Mioduszewski 314L (Lotnicza 2. Aula)
08:50
–09:35
1 Szkolenie BHP - podmiot leczniczy WSZ wykład, mgr Maria Szulecka 314L (Lotnicza 2. Aula)
09:40
–10:25
1 Szkolenie BHP - zakażenia i epidemiologia wykład, mgr Jadwiga Słodkowska 314L (Lotnicza 2. Aula)
10:40
–11:25
1 Szkolenie BHP - zintegrowany system zarządzania wykład, mgr Martyna Lichuszewska 314L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–12:15
1 Szkolenie BHP i przeciwpożarowe wykład, mgr inż. Tomasz Świniarski 314L (Lotnicza 2. Aula)
16:50
–20:15
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 08L (Lotnicza 2. Aula)
01 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–12:15
1 Spotkanie organizacyjne org, dr Jacek Perliński 09L (Lotnicza 2. Aula)
12:20
–15:45
4 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 08L (Lotnicza 2. Aula)
16:00
–19:25
4 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 08L (Lotnicza 2. Aula)
06 październik
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2)
20:20
–21:05
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2)
07 październik
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 313L (Lotnicza 2)
11:30
–14:55
4 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 09L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2)
18:40
–19:25
1 Szkolenie BHP - podmiot leczniczy SM wykład, mgr Emilia Nowak-Dębska 07L (Lotnicza 2. Aula)
08 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2)
11:30
–14:55
4 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 09L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2)
13 październik
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
14 październik
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–16:45
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula)
16:50
–20:15
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2)
15 październik
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
20 październik
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
21 październik
2017 sobota
08:00
–10:25
3 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
10:40
–11:25
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
11:30
–12:15
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
12:20
–14:05
2 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
14:10
–15:45
2 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
16:00
–16:45
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
22 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–14:55
4 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 08L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–16:45
2 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 205L (Lotnicza 2)
16:50
–20:15
4 Radiologia wykład, dr Jolanta Meller 205L (Lotnicza 2)
27 październik
2017 piątek
16:00
–20:15
5 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia)
28 październik
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–15:45
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2)
16:00
–18:25
3 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia)
18:40
–19:25
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia)
19:30
–21:05
2 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2)
29 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–15:45
1 Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:00
–19:25
4 Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia)
19:30
–20:15
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 302L (Lotnicza 2. Pracownia)
03 listopad
2017 piątek
16:00
–19:25
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
04 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–12:15
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
12:20
–14:55
3 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–15:45
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:00
–16:45
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
16:50
–17:35
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2)
05 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–12:15
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
12:20
–15:45
4 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:00
–16:45
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Anita Murawska SK-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Stefańska EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
16:50
–18:25
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2)
09 listopad
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
16 listopad
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
17 listopad
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 215L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
18:40
–20:15
2 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 215L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
20:20
–21:05
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 215L (Lotnicza 2. Aula)
18 listopad
2017 sobota
07:10
–07:55
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
08:00
–12:15
5 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
12:20
–13:05
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
13:20
–15:45
3 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:00
–16:45
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:50
–17:35
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2)
17:40
–21:05
4 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2)
19 listopad
2017 niedziela
08:00
–10:25
3 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 12L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula)
10:40
–14:05
4 Mikrobiologia i parazytologia wykład, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula)
14:10
–14:55
1 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 07L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–15:45
1 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 314L (Lotnicza 2. Aula)
16:00
–17:35
2 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 08L (Lotnicza 2. Aula)
17:40
–21:05
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 08L (Lotnicza 2. Aula)
23 listopad
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
24 listopad
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
25 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 09L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 09L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 215L (Lotnicza 2. Aula)
19:30
–21:05
2 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 215L (Lotnicza 2. Aula)
26 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 09L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 07L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 215L (Lotnicza 2. Aula)
19:30
–21:05
2 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 215L (Lotnicza 2. Aula)
01 grudzień
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
02 grudzień
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 08L (Lotnicza 2. Aula)
12:20
–15:45
4 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 08L (Lotnicza 2. Aula)
03 grudzień
2017 niedziela
07:10
–07:55
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
08:00
–16:45
10 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:50
–19:25
3 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
08 grudzień
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
09 grudzień
2017 sobota
07:10
–07:55
1 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 034L (Lotnicza 2. Pracownia)
08:00
–11:25
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 034L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–14:55
4 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 10L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Radiologia wykład, dr Jolanta Meller 10L (Lotnicza 2. Aula)
10 grudzień
2017 niedziela
07:10
–07:55
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
08:00
–11:25
4 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–12:15
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
12:20
–15:45
4 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:00
–16:45
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Katarzyna Bałdyga SK-kardiologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:50
–19:25
3 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
19:30
–21:05
2 Fizjologia ćwiczenia, lek. medycyny Wojciech Partyka 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
14 grudzień
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
15 grudzień
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
18:40
–21:05
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
16 grudzień
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Mikrobiologia i parazytologia wykład, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 303L (Lotnicza 2)
15:00
–18:25
4 Radiologia wykład, dr Jolanta Meller 09L (Lotnicza 2. Aula)
19:30
–21:05
2 Radiologia wykład, dr Jolanta Meller 09L (Lotnicza 2. Aula)
17 grudzień
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Mikrobiologia i parazytologia wykład, dr Marcin Żórawski 10L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:05
3 Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 10L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 10L (Lotnicza 2. Aula)
14:10
–17:35
4 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 10L (Lotnicza 2. Aula)
17:40
–21:05
4 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 10L (Lotnicza 2. Aula)
04 styczeń
2018 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
12 styczeń
2018 piątek
16:00
–18:25
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula)
18:40
–21:05
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula)
13 styczeń
2018 sobota
08:00
–09:35
2 Biochemia i biofizyka wykład, dr hab. Ewa Koc-Żórawska 08L (Lotnicza 2. Aula)
09:40
–13:05
4 Mikrobiologia i parazytologia wykład, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula)
13:20
–15:45
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
16:00
–17:35
2 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula)
17:40
–18:25
1 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula)
18:40
–21:05
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula)
14 styczeń
2018 niedziela
08:00
–10:25
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 08L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
10:40
–14:05
4 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
19:30
–20:15
1 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
19 styczeń
2018 piątek
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
18:40
–20:15
2 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 304L (Lotnicza 2)
20 styczeń
2018 sobota
08:00
–13:05
6 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 07L (Lotnicza 2. Aula)
13:20
–15:45
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
16:00
–18:25
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula)
18:40
–19:25
1 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Edyta Heinz 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Danuta Firlej 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula)
19:30
–21:05
2 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula)
21 styczeń
2018 niedziela
08:00
–11:25
4 Mikrobiologia i parazytologia wykład, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula) Anatomia ćwiczenia, dr hab. Adam Kosiński 12L (Lotnicza 2) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 313L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–18:25
4 Anatomia wykład, dr hab. Adam Kosiński 304L (Lotnicza 2)
18:40
–21:05
3 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 304L (Lotnicza 2)
26 styczeń
2018 piątek
16:00
–18:25
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
18:40
–21:05
3 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 314L (Lotnicza 2. Aula)
27 styczeń
2018 sobota
08:00
–11:25
4 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 09L (Lotnicza 2. Aula) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
11:30
–13:05
2 Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 313L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 313L (Lotnicza 2)
13:20
–15:45
3 Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Irena Kąkol 04L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Mariola Bendyk 311L (Lotnicza 2) Podstawy pielęgniarstwa ćwiczenia, mgr Bożena Gajewska 05L (Lotnicza 2. Pracownia) Mikrobiologia i parazytologia ćwiczenia, dr Marcin Żórawski 07L (Lotnicza 2. Aula)
16:00
–19:25
4 Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
28 styczeń
2018 niedziela
08:00
–11:25
4 Fizjologia wykład, prof. dr hab. Witold Juzwa 215L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–16:45
6 Radiologia wykład, dr Jolanta Meller 07L (Lotnicza 2. Aula)
16:50
–21:05
5 Podstawy pielęgniarstwa wykład, dr Marzena Sobczak 07L (Lotnicza 2. Aula)
02 luty
2018 piątek
16:00
–21:05
6 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
03 luty
2018 sobota
07:10
–07:55
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
08:00
–16:45
10 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:50
–19:25
3 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
19:30
–20:15
1 Anatomia ćwiczenia, mgr Helena Dziekańska 12L (Lotnicza 2)
04 luty
2018 niedziela
07:10
–07:55
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
08:00
–08:45
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
08:50
–16:45
9 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Irena Stelmach Malbork chirur. (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:50
–20:15
4 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
09 luty
2018 piątek
16:00
–20:15
5 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22) Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Aleksandra Balkiewicz SW-Interna (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
20:20
–21:05
1 Podstawy pielęgniarstwa zajęcia praktyczne, mgr Małgorzata Kowalczyk EL VITA (EL VITA , Zw. Jaszczurczego 22)
11 luty
2018 niedziela
07:10
–10:25
4 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
12 luty
2018 poniedziałek
07:10
–10:25
4 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Psychologia wykład, dr Ryszard Makarowski 08L (Lotnicza 2. Aula)
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid RSS] Strona wygenerowana w 0,546499 sekund