EUH-E Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Rozkład zajęć. Semestr zimowy 2017/2018

Zajęcia na kierunku "Fizjoterapia" Studia I stopnia. Grupa F5d. Semestr zimowy 2017/2018

wydruk: 24 wrzesień 2017, niedziela (https://swod.dyndns.org)
dzieńgodzinyil c1 c2
16 wrzesień
2017 sobota
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych (ZOL) zajęcia praktyczne, mgr Anna Buttner SM-ZOL (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych II zajęcia praktyczne, mgr Danuta Kofel SW-Interna' (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
15:00
–18:25
4 Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 315L (Lotnicza 2)
17 wrzesień
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych (ZOL) zajęcia praktyczne, mgr Anna Buttner SM-ZOL (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych II zajęcia praktyczne, mgr Danuta Kofel SW-Interna' (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
15:00
–18:25
4 Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 315L (Lotnicza 2)
23 wrzesień
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Podstawy fizjoterapii klinicznej wykład, dr Grzegorz Srokowski 316L (Lotnicza 2)
30 wrzesień
2017 sobota
08:00
–14:55
8 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
01 październik
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
07 październik
2017 sobota
08:00
–14:55
8 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
08 październik
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
14 październik
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Anita Anna Kowalska SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
15 październik
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych (ZOL) zajęcia praktyczne, mgr Anna Buttner SM-ZOL (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych II zajęcia praktyczne, mgr Danuta Kofel SW-Interna' (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek brak (), grupa: wf2
21 październik
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
22 październik
2017 niedziela
08:00
–15:45
9 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:00
–16:45
1 Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:50
–18:25
2 Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
28 październik
2017 sobota
08:00
–15:45
9 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:00
–16:45
1 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (dziec) zajęcia praktyczne, mgr Sebastian Niżnik SK-Noworodki (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
29 październik
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych II zajęcia praktyczne, mgr Danuta Kofel SW-Interna' (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
14:10
–16:45
3 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
04 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych wykład, dr Rafał Pluszyński 10L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Podstawy fizjoterapii klinicznej wykład, dr Grzegorz Srokowski 313L (Lotnicza 2)
15:00
–18:25
4 Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 314L (Lotnicza 2. Aula)
05 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych wykład, dr Rafał Pluszyński 11L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Podstawy fizjoterapii klinicznej wykład, dr Grzegorz Srokowski 11L (Lotnicza 2. Aula)
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
17 listopad
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu wykład, dr Grzegorz Mańko 08L (Lotnicza 2. Aula)
18 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu wykład, dr Grzegorz Mańko 07L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Metodologia badań w fizjoterapii wykład, prof. dr hab. Jan Talar 08L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu wykład, dr Grzegorz Mańko 07L (Lotnicza 2. Aula)
19 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu wykład, dr Grzegorz Mańko 10L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Metodologia badań w fizjoterapii wykład, prof. dr hab. Jan Talar 215L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 316L (Lotnicza 2)
21 listopad
2017 wtorek
08:00
–14:55
8 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Elżbieta Szarko ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
22 listopad
2017 środa
08:00
–14:55
8 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Elżbieta Szarko ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
23 listopad
2017 czwartek
08:00
–14:05
7 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Elżbieta Szarko ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
24 listopad
2017 piątek
08:00
–14:05
7 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Elżbieta Szarko ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
25 listopad
2017 sobota
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych (ZOL) zajęcia praktyczne, mgr Anna Buttner SM-ZOL (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
14:10
–16:45
3 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
26 listopad
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych (ZOL) zajęcia praktyczne, mgr Anna Buttner SM-ZOL (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych II zajęcia praktyczne, mgr Danuta Kofel SW-Interna' (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
27 listopad
2017 poniedziałek
08:00
–14:55
8 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Werchowska ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
28 listopad
2017 wtorek
08:00
–14:55
8 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Werchowska ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
29 listopad
2017 środa
08:00
–14:05
7 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Werchowska ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
30 listopad
2017 czwartek
08:00
–14:05
7 Podstawy fizjoterapii klinicznej III zajęcia praktyczne, mgr Lucyna Werchowska ORDM (SP Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży, Elbląg ul.Królewiecka 2)
02 grudzień
2017 sobota
08:00
–14:05
7 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Anita Anna Kowalska SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
14:10
–16:45
3 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Anita Anna Kowalska SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
03 grudzień
2017 niedziela
08:00
–14:05
7 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Magdalena Borowa SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
14:10
–16:45
3 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Magdalena Borowa SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
09 grudzień
2017 sobota
08:00
–14:55
8 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Magdalena Borowa SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
15:00
–16:45
2 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Magdalena Borowa SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
10 grudzień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Magdalena Borowa SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16 grudzień
2017 sobota
11:30
–12:15
1 Metodologia badań w fizjoterapii wykład, prof. dr hab. Jan Talar 11L (Lotnicza 2. Aula)
12:20
–14:55
3 Metodologia badań w fizjoterapii wykład, prof. dr hab. Jan Talar 213L (Lotnicza 2)
15:00
–18:25
4 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych wykład, dr Rafał Pluszyński 213L (Lotnicza 2)
17 grudzień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Interna (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
13 styczeń
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
14 styczeń
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
20 styczeń
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Podstawy fizjoterapii klinicznej II zajęcia praktyczne, mgr Anita Anna Kowalska SW-ZR (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
21 styczeń
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu (neurologia) zajęcia praktyczne, mgr Ewa Gronostaj WSZ-Neurologia (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
27 styczeń
2018 sobota
09:40
–12:15
3 Metodologia badań w fizjoterapii wykład, prof. dr hab. Jan Talar 10L (Lotnicza 2. Aula)
12:20
–15:45
4 Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 315L (Lotnicza 2)
28 styczeń
2018 niedziela
09:40
–12:15
3 Podstawy fizjoterapii klinicznej wykład, dr Grzegorz Srokowski 09L (Lotnicza 2. Aula)
12:20
–14:55
3 Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządów wewnętrznych wykład, dr Rafał Pluszyński 09L (Lotnicza 2. Aula)
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid RSS] Strona wygenerowana w 0,121811 sekund