EUH-E Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Rozkład zajęć. Semestr zimowy 2017/2018

Zajęcia na kierunku "Pielęgniarstwo" Studia I stopnia. Grupa G3d. Semestr zimowy 2017/2018

wydruk: 24 wrzesień 2017, niedziela (https://swod.dyndns.org)
dzieńgodzinyil c1 c2 c3 c4 c5 c6 c7 c8 c9 c10 c12 c13 c14 c15 c16
16 wrzesień
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
17 wrzesień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
23 wrzesień
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
24 wrzesień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
29 wrzesień
2017 piątek
16:00
–19:25
4 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 304L (Lotnicza 2)
30 wrzesień
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–14:55
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 303L (Lotnicza 2)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
01 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–12:15
1 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 316L (Lotnicza 2)
12:20
–14:55
3 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 316L (Lotnicza 2)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
06 październik
2017 piątek
16:00
–19:25
4 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
07 październik
2017 sobota
08:00
–09:35
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
09:40
–11:25
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–14:55
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
08 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
11:30
–14:55
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Wolińska WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Anna Kobylas Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
13 październik
2017 piątek
16:00
–19:25
4 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
14 październik
2017 sobota
08:00
–09:35
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
09:40
–11:25
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–14:55
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
15 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
11:30
–14:55
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22)
20 październik
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
18:40
–21:05
3 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
21 październik
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Badania fizykalne wykład, dr Marzena Sobczak 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne wykład, dr Jolanta Meller 08L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne konwersatorium, mgr Barbara Rzepczyńska 08L (Lotnicza 2. Aula)
22 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Badania fizykalne wykład, dr Marzena Sobczak 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Podstawowa opieka konwersatorium, mgr Alina Szatkowska 304L (Lotnicza 2)
15:00
–19:25
5 Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 08L (Lotnicza 2. Aula) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
27 październik
2017 piątek
16:00
–21:05
6 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
28 październik
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:50
–17:35
1 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22)
17:40
–18:25
1 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22)
18:40
–21:05
3 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
29 październik
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Alina Błasiak SM-chor.p (Szpital JP II ul.Żeromskiego 22, oddział chorób płuc) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
03 listopad
2017 piątek
16:00
–18:25
3 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 314L (Lotnicza 2. Aula)
18:40
–20:15
2 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 314L (Lotnicza 2. Aula)
20:20
–21:05
1 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
04 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne wykład, prof. zw. dr hab. Aleksander Goch 07L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 11L (Lotnicza 2. Aula) Język angielski ćwiczenia, mgr Dominik Kamiński 08L (Lotnicza 2. Aula) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Gajda 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–18:25
4 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 11L (Lotnicza 2. Aula) Język angielski ćwiczenia, mgr Dominik Kamiński 08L (Lotnicza 2. Aula)
05 listopad
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
06 listopad
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
07 listopad
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
08 listopad
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
09 listopad
2017 czwartek
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
10 listopad
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
13 listopad
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
14 listopad
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
15 listopad
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
16 listopad
2017 czwartek
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
17 listopad
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
18 listopad
2017 sobota
15:00
–18:25
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne wykład, prof. zw. dr hab. Aleksander Goch 215L (Lotnicza 2. Aula)
18:40
–21:05
3 Badania fizykalne wykład, dr Marzena Sobczak 215L (Lotnicza 2. Aula)
19 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Badania fizykalne wykład, dr Marzena Sobczak 314L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–17:35
3 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 215L (Lotnicza 2. Aula)
20 listopad
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
21 listopad
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Teresa Goryszewska NZOZ 2 (NZOZ 2 ul. Wiejska 18) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
22 listopad
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
23 listopad
2017 czwartek
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
24 listopad
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
25 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 314L (Lotnicza 2. Aula)
16:00
–19:25
4 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 09L (Lotnicza 2. Aula)
26 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 10L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–17:35
3 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 09L (Lotnicza 2. Aula)
27 listopad
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
28 listopad
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
29 listopad
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
30 listopad
2017 czwartek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
01 grudzień
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
02 grudzień
2017 sobota
08:00
–09:35
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
09:40
–16:45
8 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
03 grudzień
2017 niedziela
08:50
–09:35
1 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia)
09:40
–13:05
4 Język angielski ćwiczenia, mgr Karolina Lasota-Mincewicz 217L (Lotnicza 2) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 316L (Lotnicza 2) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 034L (Lotnicza 2. Pracownia) Język angielski ćwiczenia, mgr Dominik Kamiński 314L (Lotnicza 2. Aula)
13:20
–16:45
4 Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 316L (Lotnicza 2) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 217L (Lotnicza 2) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 034L (Lotnicza 2. Pracownia)
16:50
–20:15
4 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 215L (Lotnicza 2. Aula)
04 grudzień
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
05 grudzień
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
06 grudzień
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
07 grudzień
2017 czwartek
07:10
–14:05
8 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
14:10
–17:35
4 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–19:25
2 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
08 grudzień
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–15:45
1 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
16:00
–17:35
2 Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 314L (Lotnicza 2. Aula) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 314L (Lotnicza 2. Aula) Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Marzena Miecznikowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
09 grudzień
2017 sobota
08:00
–09:35
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
09:40
–16:45
8 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Marzena Miecznikowska SK-Interna I (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Wioletta Budko PCM-Br-Pediatria (Powiatowe Centrum Medyczne Braniewo ul. Moniuszki 13) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
10 grudzień
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 07L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:05
3 Język angielski ćwiczenia, mgr Karolina Lasota-Mincewicz 213L (Lotnicza 2) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 08L (Lotnicza 2. Aula) Język angielski ćwiczenia, mgr Dominik Kamiński 302L (Lotnicza 2. Pracownia)
14:10
–14:55
1 Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 08L (Lotnicza 2. Aula) Język angielski ćwiczenia, mgr Dominik Kamiński 302L (Lotnicza 2. Pracownia)
15:00
–18:25
4 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne wykład, dr Jolanta Meller 10L (Lotnicza 2. Aula)
11 grudzień
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
12 grudzień
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
13 grudzień
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
14 grudzień
2017 czwartek
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
15 grudzień
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
16 grudzień
2017 sobota
11:30
–14:55
4 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne wykład, dr Jolanta Meller 215L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–17:35
3 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 215L (Lotnicza 2. Aula)
17 grudzień
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 302L (Lotnicza 2. Pracownia) Język angielski ćwiczenia, mgr Dominik Kamiński 313L (Lotnicza 2)
11:30
–14:55
4 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne wykład, dr Jolanta Meller 303L (Lotnicza 2)
15:00
–18:25
4 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Adrianna Piotrkowska 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Język angielski ćwiczenia, mgr Robert Bobrowicz 315L (Lotnicza 2) Dietetyka ćwiczenia, mgr Karolina Wojtusiak 303L (Lotnicza 2)
18:40
–20:15
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne wykład, dr Jolanta Meller 215L (Lotnicza 2. Aula)
18 grudzień
2017 poniedziałek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
19 grudzień
2017 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
20 grudzień
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
21 grudzień
2017 czwartek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
22 grudzień
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
27 grudzień
2017 środa
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
28 grudzień
2017 czwartek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
29 grudzień
2017 piątek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
02 styczeń
2018 wtorek
07:10
–14:55
9 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79)
15:00
–17:35
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Alina Szatkowska NZOZ 1 (NZOZ 1 ul. Robotnicza 79) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17:40
–20:15
3 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
03 styczeń
2018 środa
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
04 styczeń
2018 czwartek
16:00
–18:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
05 styczeń
2018 piątek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
08 styczeń
2018 poniedziałek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
09 styczeń
2018 wtorek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
10 styczeń
2018 środa
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
11 styczeń
2018 czwartek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
12 styczeń
2018 piątek
15:00
–15:45
1 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
16:00
–20:15
5 Badania fizykalne ćwiczenia, mgr Anna Maksimczyk 06L (Lotnicza 2. Pracownia) Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
13 styczeń
2018 sobota
13:20
–16:45
4 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 10L (Lotnicza 2. Aula)
16:50
–20:15
4 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne konwersatorium, mgr Barbara Rzepczyńska 10L (Lotnicza 2. Aula)
14 styczeń
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Gaweł WSZ-Pediatria (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Danuta Zienkiewicz WSZ-Interna(2) (Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146) Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne zajęcia praktyczne, mgr Jolanta Wabich Malbork Interna (Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ , Aleja Armii Krajowej 105/106 82-200 Malbork) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
16:50
–18:25
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
15 styczeń
2018 poniedziałek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
16 styczeń
2018 wtorek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
17 styczeń
2018 środa
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
18 styczeń
2018 czwartek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
19 styczeń
2018 piątek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
20 styczeń
2018 sobota
09:40
–13:05
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne konwersatorium, mgr Agnieszka Grzelak 215L (Lotnicza 2. Aula)
13:20
–14:55
2 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 08L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–16:45
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne wykład, prof. zw. dr hab. Aleksander Goch 09L (Lotnicza 2. Aula)
16:50
–20:15
4 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 08L (Lotnicza 2. Aula)
21 styczeń
2018 niedziela
08:00
–12:15
5 Badania fizykalne wykład, dr Marzena Sobczak 10L (Lotnicza 2. Aula)
12:20
–14:55
3 Dietetyka konwersatorium, mgr Karolina Wojtusiak 10L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 07L (Lotnicza 2. Aula)
18:40
–20:15
2 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne konwersatorium, mgr Barbara Rzepczyńska 07L (Lotnicza 2. Aula)
22 styczeń
2018 poniedziałek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
23 styczeń
2018 wtorek
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
24 styczeń
2018 środa
15:00
–20:15
6 Podstawowa opieka zajęcia praktyczne, mgr Celina Dziuba NZOZ 3 (NZOZ 3 ul. Bażyńskiego 2)
27 styczeń
2018 sobota
10:40
–14:05
4 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne konwersatorium, mgr Agnieszka Grzelak 215L (Lotnicza 2. Aula)
14:10
–17:35
4 Pedagogika wykład, dr Joanna Nowak 10L (Lotnicza 2. Aula)
17:40
–19:25
2 Choroby wewnętrzne i pielęgniarstwo internistyczne konwersatorium, mgr Agnieszka Grzelak 10L (Lotnicza 2. Aula)
28 styczeń
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22) Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Grażyna Jaskot Pediatria-Pas (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
03 luty
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne zajęcia praktyczne, mgr Agata Branicka SM-Pediatria (Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22)
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid RSS] Strona wygenerowana w 0,565230 sekund