EUH-E Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Rozkład zajęć. Semestr zimowy 2017/2018

Zajęcia na kierunku "Pielęgniarstwo" Studia I stopnia. Grupa G7d. Semestr zimowy 2017/2018

wydruk: 22 listopad 2017, środa (https://swod.dyndns.org)
dzieńgodzinyil c1 c2 c3 c4 c5 c6 c7
16 wrzesień
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
17 wrzesień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
23 wrzesień
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
24 wrzesień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
30 wrzesień
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
01 październik
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
07 październik
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
08 październik
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Dariusz Turczyk SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
11 październik
2017 środa
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
14 październik
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
15 październik
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
17 październik
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
21 październik
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Anestezjologia i intensywna terapia wykład, dr Andrzej Czerniewski 07L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia konwersatorium, dr Elżbieta Bernaciak 07L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 09L (Lotnicza 2. Aula)
22 październik
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Anestezjologia i intensywna terapia wykład, dr Andrzej Czerniewski 10L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia konwersatorium, dr Elżbieta Bernaciak 10L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 10L (Lotnicza 2. Aula)
24 październik
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
28 październik
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
29 październik
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Maria Borys-Czerniawska ZOL-NDG (ZOL Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa 12) Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
31 październik
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
03 listopad
2017 piątek
16:00
–20:15
5 Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Helena Dziekańska 318L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: s1
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Edyta Heinz 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: s2
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Anna Maksimczyk 12L (Lotnicza 2), grupa: s3
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, dr Anna Tałaj 09L (Lotnicza 2. Aula), grupa: s5
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Alina Szatkowska 08L (Lotnicza 2. Aula), grupa: s6
04 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Anestezjologia i intensywna terapia wykład, dr Andrzej Czerniewski 09L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia konwersatorium, dr Elżbieta Bernaciak 10L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 07L (Lotnicza 2. Aula)
05 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 07L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 07L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–18:25
4 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 09L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 07L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww3
07 listopad
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
09 listopad
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
14 listopad
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
16 listopad
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
17 listopad
2017 piątek
16:00
–21:05
6 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
18 listopad
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 08L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 314L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww3
19 listopad
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 09L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–13:05
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 08L (Lotnicza 2. Aula)
13:20
–14:55
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 314L (Lotnicza 2. Aula)
16:00
–17:35
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 314L (Lotnicza 2. Aula)
17:40
–21:05
4 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 314L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 303L (Lotnicza 2), grupa: ww2
20 listopad
2017 poniedziałek
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
21 listopad
2017 wtorek
07:10
–15:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
23 listopad
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
24 listopad
2017 piątek
16:00
–21:05
6 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
25 listopad
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
26 listopad
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
01 grudzień
2017 piątek
16:00
–20:15
5 Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Edyta Heinz 010L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: s2
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Anna Maksimczyk 11L (Lotnicza 2. Aula), grupa: s3
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Barbara Kardasz 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: s4
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, dr Anna Tałaj 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: s5
Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Alina Szatkowska 318L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: s6
02 grudzień
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: ww2
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 315L (Lotnicza 2), grupa: ww3
12:20
–15:45
4 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: ww2
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 315L (Lotnicza 2), grupa: ww3
03 grudzień
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 09L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–16:45
6 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: ww2
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 313L (Lotnicza 2), grupa: ww3
16:50
–20:15
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 304L (Lotnicza 2)
05 grudzień
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
06 grudzień
2017 środa
07:10
–15:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja)
08 grudzień
2017 piątek
16:00
–21:05
6 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
09 grudzień
2017 sobota
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
10 grudzień
2017 niedziela
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
11 grudzień
2017 poniedziałek
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
12 grudzień
2017 wtorek
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
14 grudzień
2017 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
15 grudzień
2017 piątek
16:00
–20:15
5 Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja), grupa: s1
16 grudzień
2017 sobota
08:00
–11:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 215L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia konwersatorium, dr Elżbieta Bernaciak 314L (Lotnicza 2. Aula)
15:00
–17:35
3 Anestezjologia i intensywna terapia wykład, dr Andrzej Czerniewski 314L (Lotnicza 2. Aula)
17:40
–21:05
4 Zakażenia szpitalne konwersatorium, mgr Dorota Kania 314L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww1
Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: ww2
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww3
17 grudzień
2017 niedziela
08:00
–11:25
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych konwersatorium, dr Marzena Sobczak 314L (Lotnicza 2. Aula)
11:30
–14:55
4 Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: ww2
Język migowy konwersatorium, mgr Anna Garbarska-Werner 215L (Lotnicza 2. Aula), grupa: ww3
16:00
–19:25
4 Promocja zdrowia psychicznego konwersatorium, mgr Ewa Bidzińska 302L (Lotnicza 2. Pracownia), grupa: ww2
02 styczeń
2018 wtorek
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
03 styczeń
2018 środa
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
04 styczeń
2018 czwartek
16:50
–19:25
3 Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Ludwik Fonferek TM(f) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf1
Wychowanie fizyczne 1) ćwiczenia, mgr Bogumiła Fonferek TM(WF) (Technikum Mechaniczne, ul. Komeńskiego), grupa: wf2
10 styczeń
2018 środa
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
11 styczeń
2018 czwartek
08:00
–16:45
10 Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne zajęcia praktyczne, mgr Iwona Chełchowska ZPO-Pasłęk (Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 24)
12 styczeń
2018 piątek
16:00
–21:05
6 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
13 styczeń
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
14 styczeń
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Natalia Wardyn SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
19 styczeń
2018 piątek
16:00
–21:05
6 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
20 styczeń
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
21 styczeń
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Beata Kaźmierczak SM- reha.kardio (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35, rehabilitacja kardiologiczna)
16:50
–20:15
4 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
26 styczeń
2018 piątek
18:40
–21:05
3 Badania naukowe w pielęgniarstwie - seminarium dyplomowe seminarium, mgr Helena Dziekańska SW-Chirurgia (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja), grupa: s1
27 styczeń
2018 sobota
08:00
–09:35
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 10L (Lotnicza 2. Aula)
09:40
–13:05
4 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia konwersatorium, dr Elżbieta Bernaciak 07L (Lotnicza 2. Aula)
28 styczeń
2018 niedziela
08:00
–10:25
3 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych wykład, prof. dr hab. Jan Talar 07L (Lotnicza 2. Aula)
03 luty
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
16:50
–18:25
2 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
04 luty
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, lic Anna Pogoda SSp-Rehabil. (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 rehabilitacja) Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
10 luty
2018 sobota
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM) Rehabilitacja i pielęgnowanie niepełnosprawnych zajęcia praktyczne, mgr Karolina Leśniewska Sztum Rehab (Szpitale Polskie SA Sztum ul.Reja 12)
11 luty
2018 niedziela
08:00
–16:45
10 Anestezjologia i pielęgniarstwo w zagrożeniu życia zajęcia praktyczne, mgr Ewa Brykalska SSp-OIOM(1) (Szpital JP II ul. Komeńskiego 35 OIOM)
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid RSS] Strona wygenerowana w 0,166680 sekund